Hudební videa

Pokud byste rádi natočili svůj vlastní hudební videoklip, mohu Vám pomoci s celým procesem od plánování až po postprodukci. Vložíme zkušenosti s vytvářením hudebních videoklipů, které osloví vaše fanoušky a pomohou Vám propagovat svou hudbu.
Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější lokaci, vytvořit scénář a casting a zajistit všechny technické potřeby, abyste se mohli soustředit na hudbu.
Budeme s Vámi spolupracovat na celém procesu natáčení a zaručíme, že výsledný videoklip bude vynikající kvality a odpovídající vašemu vizuálnímu stylu. Naše služby jsou flexibilní a můžeme se přizpůsobit vašim potřebám a rozpočtu.
Nezáleží na tom, zda jste zkušený hudebník, který hledá nový způsob, jak prezentovat svou hudbu, nebo nováček v hudebním průmyslu, kdo hledá způsob, jak se prosadit. Pokud máte zájem o natáčení hudebního videoklipu, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme s vytvořením videoklipu, který Vás bude reprezentovat v tom nejlepším světle.

Přehrát video

Plánování a scénář

Plánování a scénář jsou důležité prvky při vytváření hudebního videoklipu, a to jak při tvorbě plnohodnotného videoklipu, tak i při tvorbě lyric videa. Plánování videoklipu začíná uvažováním o konceptu, který chcete pro svou píseň vytvořit. Chcete-li například natočit plnohodnotný hudební videoklip, bude nutné vytvořit scénář, který bude odpovídat vaší hudbě a vizuálnímu stylu. Scénář může obsahovat různé prvky, jako jsou kulisy, kostýmy, herecké výkony, kamera a postprodukce. Pokud se jedná o lyric video, bude scénář jednodušší, ale stále je třeba zvolit koncept, který bude odpovídat textu písně.

Postprodukce a efekty

Postprodukce je proces úprav videoklipu, které následují po natáčení. Tento proces zahrnuje mnoho různých úprav, jako je střih, barevná korekce, úprava zvuku a další úpravy, které jsou nezbytné pro dokončení kvalitního videoklipu. Střih videoklipu je základním prvkem postprodukce. Střihový proces zahrnuje výběr nejlepších záběrů a jejich pospojování do logické a plynulé sekvence. Může také obsahovat různé efekty přechodů mezi jednotlivými záběry, aby byl videoklip vizuálně zajímavý. Efekty jsou výrazné prvky v hudebních videoklipech, které mohou dodat nejen vizuální efekt, ale také pomoci vyprávět příběh nebo vyjádřit náladu a emoce skladby.

Studio

K dispozici je studio vybavené světly barevným pozadím zeleným plátnem pro klíčování. Ve studiu se natáčí záběry převážně záběry interiéru, exteriéru, které jsou v reálu pro natáčení složité nebo nedostupné. Dále se používá pro Nereálné světy a efekty.

Technika

Natáčíme až na 3 kamery najednou. K dispozici je Dron a v využíváme i 360° kameru. Vše pro co největší míře využít pro kreativitu. Správné osvětlení je velmi důležité pro dosažení požadovaného vzhledu videa. Používají se různé typy světel a reflektorů, aby bylo možné vytvořit správnou atmosféru a podtrhnout výrazové prvky. Během natáčení videa je důležité zajistit, aby byly záběry co nejstabilnější. Toho lze dosáhnout pomocí stabilizačních systémů, jako jsou např. gimbal, nebo stabilizátory, které máme k dispozici.

Lyric video

Fotografie nemovitostí jsou důležitou součástí marketingového materiálu pro prodej nebo pronájem nemovitosti. Profesionální fotografie, nejlépe zachytí vlastnosti nemovitosti, které by mohly zajímat potenciální zájemce o koupi. Fotografie může být pořízena z různých úhlů pohledu, aby bylo možné zachytit celkovou atmosféru a charakter nemovitosti. Důležité je světlo, kterého docílíme stativy a externí blesky.
Úprava fotografie je samozdřejmostí. Zajistí se, že fotografie budou vypadat co nejlépe, ale né, že bude klamat zájemce. Zahrnuje to např. odstranění nepříjemných prvků, úpravu jasu a kontrastu a další drobné úpravy.

Potřebujete nás

Neváhejte vyplnit formulář. Odpovídáme rychle.

Kontakt

Email.: digaz (zavinac) digaz.cz
Tel: 603 31 69 76

najdete nás

STUDIO DiGaZ

Slámova 473/5
733 01 Karviná – Fryštát